E-BIKE EVENTS 

Šlápněte společně do pedálů elektrokol!

Máte v práci ponorku, hledáte atraktivní dárek pro obchodní partnery, VIP klienty nebo chcete podniknout něco zajímavého s přátely? Vydejte se s kolegy, partnery i kamarády společně na cyklozájezd s elektrokoly!

Společné vyjížďky na elektrokolech jsou jedinečným zážitkem, které přinesou skvělou zábavu a energii do pracovních i obchodních vztahů. Vydejte se s námi do nádherné přírody horských masivů nedalekých Alp, kde vás čekají dechberoucí panoramata, která ve svém každodenním životě jen tak neuvidíte.

Máme pro vás připravena nejnovější odpružená horská elektrokola Rock Machine. Čekají vás horské přejezdy a scenérie, vše pod stálým dohledem zkušených průvodců. Ukážeme vám, jak správně využít v terénu výhody elektrokol, pomůžeme vám zlepšit techniku jízdy na kole, abyste si dokonale užili putování na horských cestách a sjíždění stezek (singletrailů). 

Naše cestovní kancelář pro vás vše kompletně naplánuje a profesionálně zorganizuje cyklozájezd s elektrokoly na míru. Dejte nám vědět, kdy chcete vyrazit a my vám dle vašich možností a požadavků cyklozájezd s elektrokoly kompletně zajistíme!

Vaše vzpomínky vám během každé vaší akce zachytí profesionální sportovní fotograf!

Charakteristika eventu

Výběr lokality dle vašich požadavků

MIKROBUS pro 6-20 osob po celou dobu akce – zajištěn transport při přejezdech

Ideální pro: akční firmy, uzavřené skupiny

Ubytování + polopenze

Elektrokola Rock Machine - horské terény / malebné výhledy 

Průvodce a výuka v terénu

E-MTB Rock Machine

V ceně zájezdu pro Vás máme nachystány celoodpružené speciály od fy Rock Machine